Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záliby

Moje záliby jsou koně ! :)) Osobně mám koně dva.
Mám moc ráda všechny zvířátka a mám jich doma víc. Občas si u nás připadáme jako v zoo, protože občas nám lidé přinášejí poraněná zvířátka s kterými se neví rady.
S mí mi kamarády, kamarádkami a rodinou se právě staráme o dva koně ( Blesk a Teki ), jednoho psa ( Vera ) a tři kočky ( Packu, Jaku a Elzu ).Bleskdruh:  Shetlanský pony
jméno: Blesk
věk: 18 let
info.: Blesk je milý, hodný poník, který je pro mě jako můj starší bratr. Je to ten nejlepší kůň na světě :3 Umí spousty cirkusových kousků. Dost z nich se naučil sám a teď nám předvádí jak ohromné je jeho nadání. Některé kousky jsem ho naučila já :) což je např. pac, vzpínání, úsměv, poklona, lehnutí a spousta dalších.. :)

                                                                                                                                                                                                                

svatek-239.jpg

druh:  Český teplokrevník + WPB
jméno: Tequila Bo
y
věk: 4 roky

info.: Teki je moc šikovný ale musí chtít a mít motivaci. Pokud se mu nechce je horší než mezek ;D .. Mám ho moc ráda :3 je úžasně nadaný běžec :)) a umí i hezky skákat. Má rád pochutiny a nadměrné množství pozornosti. Teki byl také přivezený ze špatných podmínek ( podle všeho by asi byl za pár týdnu jateční ) ale teď už se má dobře a skoro není poznat že by se mu někdy nedařilo moc dobře.:)

                                                                                                       

Lepší koně by jsem si nikdy nemohla ani přát .. :*
Zabývám se na tréninku u koní nejvíce horsemanshipem. Pak celkové porozumění koně a člověka. Ostatní druhy tréninku jsou až na dalších příčkách požadovaných věcí. Podle mého jak každý kůň tak i každý jezdec potřebuje individuální plán výcviku. svatek-184.jpg

 

Na této fotce jsem já a Blesk. Pokud vám koník věří a vy věříte koníkovi dokážete i nemožné :))
 <-

 

 

 

index.jpg

  Oni dva jsou prostě ti nejlepší.! I přes to že se oba zezačátku zřejmě neměli moc dobře, všechno překonali a začali znovu věřit v něco dobrého. Společně jsem si získali jeden k druhému důvěru a teď spolu procházíme životem. Nikdo mi nemůže dát víc než oni. Ne jen že mi propůjčují svoji sílu, vznešenost, rychlost a nezkrotnost ale také mi dávají pocit nerozlučného přátelství s tím že konečně vím kam pařím.( Patříme k sobě a nikdo nás nerozdělí. Neboli jeden za všechny a všichni za jednoho )

 

 

                                                                                                                                

Moje milovaná fenka Veverka ( Vera ) :)

vera.jpg druh: voříšek
( zřejmě křížená Border kolie
a nějaké lovecké plemeno
)

jméno: Veverka
věk: 4 Roky

info.: Je to moc milá a hodná

fenka  která, umí spousty triků.  Ráda s námi chodí na vyjížďky  do lesa a pobíhá s námi polesích.  V 99,9% poslouchá :D ale občas taky   zazlobí ale není to nic vážného.:) Moc ráda si hraje s ostatními  zvířátky.   Je z útulku ( od Benešova ) před námi  měla cca 4 majitele, kteří se o ni moc  hezky nestarali.  Vzali jsem si ji z útulku jako dvou roční a už jsem spolu přes  2 roky za nedlouho jí bude pět.
                                                                                                         

pan-packa.jpgdruh:  kočka domácí
jméno:
Packa
věk: 6 let

info.: Je to pan kocour ! Mám pocit že si občas myslí že je to pes a né kocour. Je to lepší hlídač než pes ;D. Mám ho moc ráda, proto že on není typycký kocour, on je něco víc !

                                                                                                          

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář